ПРО ФІРМУ

Транспортно-експедиційна компанія «Трек» розпочала свою роботу на ринку міжнародних вантажних перевезень у лютому 1998 року. Основний вид діяльності підприємства — надання транспортно-експедиційних послуг у сфері перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні, країнах Європи та Азії.

Наша компанія є членом АСМАП. Ми оперуємо автомобілями вантажопідйомністю 20-23 т, об'ємом від 86 до 120 куб. м, маємо власний парк: автопоїзди-рефрижератори та фури-тенти.

Власними та експедиційними автомобілями наша компанія перевозить як стандартні вантажі (продовольчі та непродовольчі товари), так і негабаритні (сільськогосподарська техніка, будівельна техніка).

За час своєї діяльності ми перевезли понад 1 000 000 тонн вантажів.

Основні напрямки міжнародних вантажних перевезень: Прибалтика, Польща, Білорусь, Німеччина, Нідерланди. Але якщо вам потрібно доставити вантажі з інших країн — дзвоніть, ми все організуємо!

Нашими клієнтами у логістиці є відомі українські та європейські компанії.

Головні досягнення фірми, якими ми пишаємося, це:
     - понад 2000 клієнтів, які довірили нам логістику;
     - наші співробітники з досвідом роботи в логістиці більше 15 років;
     - наша бездоганна репутація на ринку вантажних перевезень.

Спектр послуг

  • Міжнародні вантажні перевезення (Польща, Прибалтика, Німеччина, Іспанія, Білорусь, Нідерланди ....)
  • Перевезення вантажів по Україні
  • Перевезення збірних вантажів
  • Контейнерні перевезення
  • Перевезення негабаритних вантажів

Наші переваги

Наявність CMR страхування на суму (USD)
350000
Досвідчені менеджери - підтримка клієнтів 24 години
24
Нами перевезено вантажів понад, тонн
1000000
Досвід міжнародних вантажних перевезень (років)
17

Нам довіряють свою логістику

logo3
kronospan-logo
завантаження
logo (3)
01601
wog-logo@2x
logo (2)
ruta
logo_main_600
toplogo
torchyn-produkt
12453
logo_ru
logo (1)
logo
logo-luaz
libero
komo
logo-zewa
nestle

ВІДГУКИ ПРО НАС

Могу сказать, что 9 лет работы с фирмой «Трек-Захид», она зарекомендовала себя с позитивной стороны. Компетентность, оперативность, умение решать вопросы возникающие при транспортировке, а не прятать “голову в песок”, позитивный настрой и всегда необходимый транспорт. Надеюсь, что и в дальнейшем мы будем также плодотворно сотрудничать.

ЧП “ГОФРО-ТРЕЙД”

Хочу поблагодарить менеджеров фирмы «Трек» за качественно выполняемую работу по грузоперевозкам. Здесь могут всё быстро разложить по полкам при возникновении любых вопросов касаемо транспортировки груза, а также обеспечить грамотную перевозку, предложив предварительно различные варианты по соотношению сроки/цена. Все грузоперевозки из Испании передали на «Трек» и не жалеем.

ООО “Західний Рітейл”

Хочется отметить высокий профессионализм сотрудников компании, который проявляется на всех этапах сотрудничества, начиная от общения по телефону и до выполнения поставленных перед ними задач. Четкость и слаженность в работе дали возможность в кратчайшие сроки перевезти груз и завершить сделку, и это располагает к дальнейшему сотрудничеству с компанией «Трек-Захид». Благодарим вас за отличную клиентскую поддержку, честность в партнерских взаимоотношениях и оперативность в доставке наших грузов. Надеемся на продолжение сотрудничества и в дальнейшем.

ООО «Укртрейд компані»

Наша компания выражает признательность и искреннюю благодарность сотрудникам отдела отдела международных грузоперевозок фирмы «Трек» за высокий профессионализм и отличное качество предоставляемых услуг. За время совместной работы Ваша компания зарекомендовала себя как надежный, добросовестный партнер, предоставляющий оптимальные логистические решения

ООО «Фирма «Яворина»

Выражаем благодарность коллективу фирмы «Трек-Захид” за сотрудничество и добропорядочные партнерские отношения. Особую благодарность хотелось бы выразить сотрудниками, которые квалифицированно и оперативно организуют доставку грузов . Для нас очень важна оперативность и качество услуг, которые предоставляет фирма Трек. Еще раз-большое спасибо за Вашу работу

ТД «Аванта»

Робота з “Трек Захід” перевірена багаторічною співпрацею. Завжди все чітко і оперативно. Дуже вам дякуємо за компетентність у роботі. УСПІХІВ ВАМ!!!!!Так тримати!

Трофимчук В. В. Приватний підприємець

Оплата в срок, точно указанный в заявке, что большая редкость в настоящее время. Отдельное спасибо Ирине за понимание т.к. наш автомобиль опоздал на пол рабочего дня на выгрузке.

Каскад Логистик ДП Каскад Логистик

Дуже відповідальна експедиція. Завантаження-розвантаження, все відбувається в визначений термін. Так само і оплата все в визначені строки! Надіємось на подальшу співпрацю…

Матюк Л.Ю. Матюк Л.Ю., приватний підприємець